Tola Tola’ dan Merhaba, 2003 yılı Mart ayında Merter’de kurulan ancak aynı yıl bir daha vazgeçemeyeceği Beyoğlu’na taşınan Tola Tola markamız ile doğallığı, emeği ve özgünlüğü buluşturduğumuz giyim ürünlerimiz, Nepal’in bohem ruhunu günümüze taşıyor.

Himalayalar’ da doğan Tola Tola felsefesi, Galata’nın köklü tarihi ve sanatla dolu atmosferinden aldığı ilhamla Beyoğlu sokaklarında can buldu. Uzak coğrafyaların ruhunu farklılıkları ve özgünlüğü temel alan felsefemizle birleştirerek yenilikçi giyim ürünlerine dönüştürmekten büyük keyif alıyoruz. Türkiye‘nin ve dünyanın farklı yerlerinden müşterilerimizle kurduğumuz samimi ve güçlü bağlarla yolumuza devam ediyoruz.

Tola Tola’ yı farklı ve özgün yapan unsurların başında; kaliteli üretimimiz, ürünlerimizde pamuk vual ve viskon gibi doğal kumaşlar ve zararlı kalıntılar bırakmayan sertifikalı boyalar kullanmamız geliyor. Uşak Denizli ve Bursa’da dokunan kumaşlarımız, yumuşaklığı ve havadar olmasıyla farkını hemen hissettiriyor. Ferah tuttuğu için terletmeyi azaltıyor ve teri çekiyor. Böylece sizlere yaz-kış konforlu ve rahat bir kullanım sağlıyor. Kışlık ürünlerimizde ise gabardinin yanı sıra özel dokuma kumaşlar kullanıyoruz.

 

Kadın giyimi başta olmak üzere erkek, çocuk ürünleri ve aksesuarlarımızla da zengin bir ürün portföyüne sahibiz. Tola Tola’ da tüm ürünlerimiz dikildikten sonra boyandığı için hafif eskimiş, sıcak bir dokuya ve vintage bir görünüme sahip. Her yıl yeni baskılar keşfedip kullanıyoruz.

Kaliteli üretimimizde en büyük pay “Usta” mıza ait. Biz Ustamızı “Detayın rengi” diyerek tanımlıyoruz. Çünkü Ustamız üretim aşamasında içine sinmeyen hiçbir ürünü onaylamaz. Dolayısı ile müşterilerimiz de aldıkları ürünün emin ellerde üretildiğini, emeği ve işini severek yapmanın ne olduğunu iyi bilir.

Giyinmenin rahatlığını yansıtan rahat ve bohem ürünlerimize www.tolatola.com.tr web sayfamızdan veya İstanbul’un tarihi semti Galata’daki iki mağazasından,

 Galipdede Cad. No:27/A

 Serdar-ı Ekrem Cad. No:15/B adreslerinden ulaşabilirsiniz.